cs.gif

cs.gif

cs.gif

cs.gif

cs.gif

cs.gif


Jihočeská dovolená
Hluboká nad Vltavou
Hotel Podhrad
Hotel Knížecí dvůr
Golf Club
Jezdecké centrum Vondrov
Cykloturistika
Tip na výlet


Hotel Knížecí Dvůr Tisk E-mail
Hotel Knížecí Dvůr, který byl slavnostně otevřen v polovině roku 2006, se nachází v sousedství hotelu Podhrad v samotném centru města, na hlavním náměstí v Hluboké nad Vltavou.

Hotel Knížecí Dvůr vznikl v objektu, který byl postaven na cestě k hlubockému zámku roku 1846 podle návrhu vídeňského architekta Franze Beera, v místě původního podhradského dvora. Jedná se o mohutnou patrovou budovu s architektonickými prvky střídmého klasicismu. Jako starý úřední dům sloužila téměř století potřebám úřadu schwarzenberského knížecího dvora.

Hotel Knížecí Dvůr v současné době nabízí ubytování v 18 pokojích a 1 apartmá o celkové kapacitě 42 lůžek.  Všechny pokoje hotelu mají vlastní sociální zařízení, jsou stylově zařízeny a svým vybavením zcela odpovídají požadovaným standardům čtyřhvězdičkového hotelu.

Ubytovaní hosté mohou navštívit v objektu Knížecího Dvora místní galerii, kde jsou prezentována díla současných renomovaných výtvarníků, a také kliniku tradiční čínské medicíny, která je zaměřena na kožní nemoci, zdravý životní styl a při své činnosti využívá ryze přírodní postupy.

Personál hotelu nabízí ubytovaným hostům vedle ubytovacích služeb také zprostředkování jezdeckých kurzů, projížděk na koni, ale také zprostředkování golfové školy a golfové hry na hřišti místního golfového klubu. Tyto služby jsou poskytovány ve spolupráci s partnery majitele hotelu, jimiž jsou Golf Club Hluboká nad Vltavou a Jezdecké centrum Vondrov.

Ubytování v tomto hotelu si lze rezervovat telefonicky, faxem, prostřednictvím emailové adresy, osobně či přímo přes on-line formulář, který je součástí internetových stránek hotelu (www.jihoceska-dovolena.cz).


Hotel Knížecí Dvůr
nám. Čsl. armády 26
373 41 Hluboká nad Vltavou

Tel: + 420 387 983 690
       + 420 387 983 326
E-mail: